pondělí 18. dubna 2016

MD - Aktuálně...

sleduju hned pět seriálů různých žánrů. Některý z prvních čtyřech – Pretty little liars, Sběratelé kostí, Suits, Teorie velkého třesku – pravděpodobně sleduje i spousta z vás. Zbožňuju je všechny, ale kdybych si musela vybrat, tak asi úplně nejradši mám PLL. Poslední seriál El Principe je ze španělské produkce a odehrává se v Maroku. Nebudu vám lhát, když se na tenhle seriál dívám, musím se tak pekelně soustředit, abych něco rozuměla, že si u něj vlastně vůbec neodpočinu. Možná si říkáte, jak to všechno stíhám, ale seriály mají tak po různu vysílací pauzy, takže je vždycky všechny doženu :-)

Photocredit: PLL facebook

čtu román A very accidental love story od Claudie Carroll. Kdo mě sledujete na facebooku už víte, že mě knížka zaujala hlavně díky nádhernému obalu. No a potom samozřejmě i kvůli vtipnému obsahu. Pomalu se blížím ke konci a Eloise ještě stále nevyřešila... Ale to bych vlastně neměla prozrazovat, kdybyste si ji někdo taky chtěli přečíst. Takže nic :-)

Photocredit: Claudia Carroll facebook

odebírám na youtube české blogerské sestry A cup of style a taky jedny z nejúspěšnějších britských youtuberek Zoellu a Tanyu Burr. Přestože mou nejoblíbenější lhářkou je Spencer, tak samozřejmě odebírám i kanál Shay Mitchell. Kromě toho se občas mrknu na videa Shopaholic Nicol nebo Sprinkle of Glitter. U všech mě baví především jejich pozitivita a dobrá nálada, která z videí vyzařuje. Ideální, když člověk potřebuje zvednout náladu.

Photocredit: Zoella blog

poslouchám pořád dokola zhruba tři písničky. Jako první musím určitě zmínit Pillowtalk od Zayna, do které jsem se prostě zamilovala. Potom taky Alive od mé oblíbenkyně Sii a takové moje guilty pleasure je Justin Bieber a jeho Love yourself, Sorry a Purpose. Po dlouhé době jsem si taky poslechla God bless the broken road od Rascal flatts. To je taková moje srdcovka.
se těším především na to, až bude hotový druhý díl Niky a snad můžu prozradit, že to tak úplně druhý díl Niky není.  Už pár dní ho mám dopsaný a teď čeká v nakladatelství až nadejde jeho čas. A nejen to. Už existuje i několik stran třetího dílu!
mi dělá radost každý váš pozitivní komentář k Niky a taky všichni, co mě prosili o podpis (tímto se omlouvám za svůj hrabopis). A nebyl by to správný příspěvek, abych nezmínila Charlieho. Protože i když dokáže neuvěřitelně zlobit, je to to nejdokonalejší koťátko na světě!

Photocredit: Igor Ryšavý
A co je nového u vás? :-)
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat