středa 3. května 2017

MD - Duben

Nejdůležitější událostí dubna pro mě bylo to, že se proces vydání Nely konečně dal do pohybu. A to přesně rok (!!!) poté, co jsem ji dopsala. Nela vyjde v brněnském nakladatelství Backstage books, tedy v jiném, než ve kterém vyšla Niky. Není za tím žádné drama. Prostě to pro mě byla schůdnější cesta, jak druhý díl vydat. Víc o tom napíšu v samostatném článku.
Každopádně si nedokážete představit tu euforii, která veškeré přípravy provází :-) Momentálně jsem v kontaktu s grafičkou kvůli obálce a předpokládám, že jí začínám lézt na nervy s tím, jak si pořád vymýšlím co a jak udělat nebo předělat. Nicméně už teď vám můžu prozradit, že obálka bude ve stejném duchu jako obálka Niky, a že bude ve žluto-modré barevné kombinaci. A víc až v tom slibovaném samostatném článku, věnovaném vydání Nely.


Po dlouhé době (a po odzimování auta) jsem zavítala do Slavkova, kde jsem s Míšou a malým Tobim navštívila trhy na zámku. Počasí stálo za houby jako skoro celý duben, ale alespoň nebyla sněhová vánice jako pár dní předtím.


Kromě slavkovského zámku jsem se znovu podívala i na ten lysický a o počasí bych mohla napsat úplně to samé :-) Skoro se mi nechce věřit, že už ani ne za dva měsíce mám jet k moři...


Musím ale uznat, že poslední dubnový víkend, který jsem strávila na tradičním jarním víkendu v Luhačovicích s mamkou, se opravdu vydařil. Prošly jsme se po kolonádě, ochutnaly všechny minerální prameny (fuj) a nakoupily plnou tašku lázeňských oplatek a láhev Vincentky.


Mou oblíbenou písničkou měsíce dubna kupodivu nebylo nic od Eda Sheerana (neboli Edy Šilera, jak mu kamarádsky přezdívá mamka), ale Time is all we have od Barrieho Gleddena. Tu jsem objevila díky youtube kanálu SacconeJolys manželů Anny a Jonathana. Začátkem měsíce jsem totiž napjatě očekávala narození jejich třetího dítěte a sledovala jejich daily vlogy z porodnice. Já bych si tedy asi tak daleko do soukromí kameru nepustila, ale za to vám můžu slíbit alespoň další malé nahlédnutí do mého života za měsíc, až budu psát, co se událo v květnu :-)
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat