neděle 17. září 2017

MD - Srpen

Taky vám ty prázdniny tak hrozně utekly? Já vlastně už pár let prázdniny nemám, ale i tak mi léto oproti zimě utíká dvojnásobnou rychlostí. Asi že se toho v létě vždycky mnohem víc děje...
V srpnu jsem oslavila svátek a můj kocourek Charlie svoje druhé narozeniny (teda ne že bychom to nějak slavili :-) ). Poprvé jsem se byla podívat na nového nejmladšího člena naší rodiny - Natálku, dceru mé nejmladší sestřenky. Moje sestřenice se v posledních letech nějak rozrodily, takže máme momentálně v rodině pět dětí pod pět let. Natálka je po čtyřech klucích první holčička. Uvidíme, která z nás bude rodit jako další v pořadí :-)


Přečetla jsem Dívku ve vlaku a poté viděla i film. Nejsem jedním z těch, co tvrdí, že film je vždycky horší, než kniha. Spíš mám ale pocit, že díky knize si i ve filmu všímáte drobností, které byste jinak přehlédli, protože víte, že mají určitý význam. Takže za mě obojí, ale před filmem vždycky kniha.


A když jsme u těch knih, musím se samozřejmě zmínit o té svojí :-) Na rádiu Petrov jste mohli zaslechnout pozvánku na křest Nely, který se uskuteční 18. října v brněnském knihkupectví Barvič a Novotný. Teda pevně v to doufám, vzhledem k tomu, že kniha ještě nevyjela z tisku... Každopádně si křest nezapomeňte zapsat do diářů. Doufám, že se tam s co nejvíc z vás uvidím!


Kromě knih a filmů jsem si v srpnu nově oblíbila seriál Dance academy. Pravděpodobně je určen pro mladší věkovou kategorii, ale já miluju tanec a balet obzvlášť, takže jsem během srpna viděla dvě série ze tří. Písničku měsíce srpna - The last day on earth od Kate Miller jsem objevila taky díky tomuto seriálu. Teď už se pomalu blížím ke konci a potom mám v plánu Volání kukačky.


Srpen jsem zakončila oldies párty (no ano... oldies), kam jsem vyrazila s takovým mišmašem bývalých spolužáků a jejich kamarádů. Kromě toho, že jsem se skvěle bavila, jsem si připomněla, proč se nemají míchat různé druhy alkoholu, a proč není dobré se po půlnoci fotit. Ale jak říká moje mamka: Kdo se ráno nestydí, ten se večer nebavil :-)
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat