sobota 14. října 2017

MD - Září

Září je měsíc, kdy se léto láme v podzim, a kdy slavím narozeniny. Od jisté doby nebývám nadšená ani z jednoho :-)
Letos jsem opět neměla v plánu žádnou velkou narozeninovou oslavu, takže mi kamarádi a rodina přejí průběžně až doteď.  Dostala jsem naprosto úžasný dort - tvarohovo-čokoládový s ovocem a taky parfém Dot od Marca Jacobse, od něhož zbožňuju snad všechny parfémy.


Během září jsem vám doporučila dvě knížky, které jsou naprosto odlišné, ale obě skvělé - Dívka ve vlaku a Všechno, úplně všechno. K té první už jsem viděla i film (a říkala jsem si, že některé scény bylo příjemnější jen číst, než je i vidět) a na film k té druhé se chystám. Když už jsme u těch filmů, podívala jsem se i na Dance academy, čímž jsem zakončila celý seriál. Trošku mi tam chybělo nějaké velké taneční finále, ale i tak se mi film líbil. Byl takový dospělejší než seriál a krásně zakončil cestu jednotlivých postav.


Co se týče dalších oblíbených věcí, tak písničkou měsíce září byla Slow hands od Nialla Horana, která sice vyšla už někdy v květnu, ale já jsem ji objevila až teď. A měla jsem i oblíbenou reklamu, což je možná trošku nezvyklé, vzhledem k tomu, že to je něco, co většinou bereme jako nutné zlo, které musíme přečkat, než zase začne náš oblíbený seriál nebo film. Podzimní reklama na H&M s písničkou od Wham. Nevím proč, ale miluju ji :-)

Plakát na křest Nely ve výloze Barviče a Novotného

Než uzavřu tenhle článek, ještě bych vás jednou ráda pozvala na křest Nely, který proběhne ve středu 18. října v 17 hodin v brněnském knihkupectví Barvič a Novotný na ulici Česká. Nela zde bude i v prodeji a poté se snad dostane i do dalších obchodů a e-shopů.
Budu se na vás těšit! :-)
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat