pondělí 6. listopadu 2017

MD - Říjen

Říjen byl opravdu hektický. Ačkoliv mám dojem, že to poslední dobou říkám o každém měsíci. Zahájila jsem ho střevní chřipkou, což asi není úplně glamour téma pro blog, ale je to součástí života. Nicméně pak už se to zlepšovalo :-) Konečně mi dodali vytisknutou Nelu! Část výtisků mám doma a část už je ve skladu. A pevně doufám, že už brzy ji konečně vypustí do prodeje. Mám dojem, že pořád jen na něco čekám... I tak už má "několik Nel" svoje majitele, protože se prodávaly na křtu, který byl naprosto úžasný, a o kterém si můžete víc přečíst TADY. Kromě všech, kteří tam dorazili, mě potěšili i kamarádi, kteří se sice dostavit nemohli, ale poslali mi alespoň fotku u výlohy s plakátem :-) Teď už je v jednání další akce, kde mě budete moci potkat, a to Festival vánočních dárků druhou prosincovou sobotu. O podrobnostech vás budu informovat na Facebooku.


Jinak jsem v říjnu docela cestovala. Byla jsem na výletě v Lednici, v Praze a v Luhačovicích. Obzvlášť jsem si samozřejmě užila dvouhodinové řízení ve vichřici. Holt když jsem si přála, ať po cestě svítí sluníčko, měla jsem to lépe specifikovat...


Viděla jsem hned tři filmy podle knih, které jsem četla. Všechno, úplně všechno je takový milý odpočinkový film. Ještě víc mě ale nadchla Švadlena, což byla zároveň první knížka, o které jsem psala v rubrice Co čtu já? Třetí vlastně není tak úplně film. Volání kukačky jsou první tři díly ze seriálu podle románů o detektivovi Cormoranovi Strikeovi. Knížka je jedna z mých oblíbených. A tenhle první díl mám zatím z celé série nejraději. Ani seriál mě nezklamal. Drží se knižní předlohy a postavy Strikea a Robin jsou geniálně obsazené i zahrané. Takže pokud hledáte něco na dlouhé zimní večery, Volání kukačky, i následující dva díly - Hedvábník rozhodně doporučuji.


Přeji vám krásný podzim. Užívejte si tohle období voňavých svíček, horkých čajů a čtení knih zachumlaní v dece.  A pokud se nemůžete dočkat, až bude Nela v prodeji, ozvěte se mi na e-mail rysavazuza@seznam.cz a já můžu dodání popohnat ;-)
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat