neděle 11. února 2018

MD - Leden

Tak to vypadá, že ve svých měsíčních příspěvcích pokračuju i v novém roce :-) Opět nevím, jestli mi to vydrží, ale vzhledem k tomu, že mě baví dívat se zpět a číst si předešlé příspěvky, tak snad ano. Mimochodem, nedívali jste se v lednu na Manželské etudy? Pokud ne, tak opravdu doporučuji najít si je online a podívat se na ně. Jde o časosběrný dokument o šesti manželských párech, který sleduje jejich životy od 80. let až do loňska. A je vážně hrozně zajímavé pozorovat, jak se lidé mění, a co jim osud přichystal. I když to často nebylo zrovna veselé.
Do Brna přišla zima. Naštěstí mi z hlídání dvojčat zbyly rukavice :-)

A když už jsem u toho, co jsem v lednu sledovala, tak zmíním taky seriály, ke kterým jsem se vrátila, a to Sběratele kostí, Suits a El principe. Do Suits (Kravaťáci) jsem se znovu úplně zamilovala a nemůžu se dočkat v březnu nových dílů.
Ačkoliv loňský leden jsem toho moc zajímavého nedělala, ten letošní se toho dělo docela dost. Přesto paradoxně nemám za celý měsíc skoro žádné fotky, které bych připojila k tomuto příspěvku. V únoru se snad polepším... 
Když nevíte coby, použijte filtr.
Během prvního letošního měsíce jsem zašla na oběd se spolužáky z vysoké a měla sraz jak se spolužáky z gymplu, tak s kamarádkou ze základky. Proběhly volby a co bylo pro mě hodně důležité - dopsala jsem třetí díl ze série Niky stories! Pokud jste tedy ještě nečetli Nelu, tak hurá do toho :-) A nezapomeňte, že je také jako e-kniha.
Koncem měsíce jsem byla v divadle na West side story. Nebyl to ale muzikál, nýbrž balet. Což mi vůbec nevadilo, protože miluju obojí. Protože brněnské Janáčkovo divadlo je momentálně zavřené, hraje se na výstavišti a byla to docela zajímavá změna. A stejně jako loni, kdy jsem byla na koncertě Kamila Střihavky, i tohle byl vánoční dárek pro mamku :-)
My jsme byly Jets.

A na závěr tradičně moje oblíbené písničky za uplynulý měsíc. Dua lipa - IDGAF a Justin Timberlake - Filthy.
Mimochodem, podle kamarádky bude rok 2018 rokem změn. Tak se necháme překvapit :-)
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat