středa 9. května 2018

MD - Duben

Většinu dubna jsem propajdala o berlích, což mě značně zbrzdilo v rozletu. Na víc než týden se můj svět smrskl na křeslo a televizní obrazovku. Když jsem se potom konečně dostala mezi lidi, dělala jsem si srandu, že si udělám na krk cedulku s nápisem: "Natažený sval. Ano, při sportu. Ano, bolí. Ne, nevím, jak dlouho to bude trvat." :-) Jak jsem psala v předešlém článku, zrovna jsem četla Než jsem tě poznala a můžu vám říct, že mít nějaké zdravotní omezení je vážně na houby. Najednou si totiž uvědomíte, co všechno vám komplikuje život. Na druhou stranu se mi dost zlepšilo mínění o lidech, protože bych nečekala, kolik mi jich bude ochotně nabízet pomoc. A to nejen kamarádi a kolegyně, ale i úplně cizí lidé (Až na pár výjimek, které bych nejraději přetáhla berlí po hlavě :-) ). Jinak je život o berlích hrozná dřina, ale zároveň taky hrozná nuda.

Když jsem se konečně trošku zvetila, dala jsem vám na blog svou oblíbenou část z Nely. Brzy nám k Niky a Nele přibude i třetí díl, na kterém dělám už jen kosmetické úpravy.
Zhlédla jsem dost nesourodou směsici filmů - Zbav se svých miláčků (Dane DeHaan a Daniel Radcliffe? Ano, prosím!), Než jsem tě poznala (Nádherný film a nádherná knížka.), Ladíme 3 (Pokud chcete něco odpočinkového a líbily se vám první dva díly.) a Klub výtržníků (Ten jako jediný nedoporučuju, i přesto, že tam hrála spousta mých oblíbených herců).
Není tohle ten nejhezčí symbol jara?

Vrátila jsem se k seriálu Nikita, který už mám teď skoro dokoukaný. Se seriály to mám tak, že se buď dívám na celou sérii v kuse, nebo se na další díl nekouknu i několik měsíců. Moje zranění mi umožnilo zvolit tu první možnost.
Co se týče oblíbených písniček, tak to byla taneční Mad love od Seana Paula, Davida Guetty a Becky G, a pak dvě písničky od Harryho Stylese - Ever since New York a Sweet creature.
Prý je to yorkshire a já myslela, že takový ten malý vlkodlak z Hotelu Transylvánie :-)
Jinak jsem začala používat Můj příběh nebo Stories nebo jak se to jmenuje na Facebooku, tak mě tam nezapomeňte sledovat, pokud by vás zajímaly drobnosti z mého života. Květen už snad zase bude trochu akčnější :-)
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat