čtvrtek 7. června 2018

MD - Květen

Květen byl mnohem lepší než duben, ačkoliv bych o něm mohla napsat úplně to samé. Většinu měsíce jsem propajdala o berlích. Vlastně jsem je tak úplně neodložila doteď. Pro lepší hojení nohy jsem dostala krásný léčivý náramek od Namaste Veri, na kterém je andílek s nápisem "Eres un angel" (Jsi anděl). Možná to pomohlo, protože jsem zhruba v půlce měsíce udělala svoje první kroky, a potom jsem pomaloučku začala se cvičením.
Pořád mi ale zbývalo dost času na knížky, takže si na blogu můžete přečíst moje dojmy z Hledání Aljašky a Harryho Pottera a prokletého dítěte. V nejbližší době se můžete těšit taky na článek o knížce Život po tobě a kromě toho jsem přečetla ještě Tajemství od kamarádky a kolegyně autorky Zuzky Černé.
Celý svět žil přípravami královské svatby a mě nejvíc pobavilo tohle video, kde svatbu komentuje malá Emilia.
Kreativní svačina :-)

U nás na chatě byla skoro stejná sláva - pouť :-) Té jsem se sice kvůli noze neúčastnila, ale za to jsme tradičně od sousedů dostali řízky a zákusky. Všechno samozřejmě domácí a neuvěřitelně dobré.

Když už mluvím o jídle, tak se v květnu stalo mým pravidelným menu sushi a vietnamské jídlo, na které chodíme na oběd v práci. Už je z toho trošku závislost :-)
Po dlouhé době jsem vytáhla červenou rtěnku.
Písničkou měsíce pro mě byla No tears left to cry od Ariany Grande, která mi tak nějak celkově sedla. Doufám, že o červnu budu moci napsat, že byl zase o kousek lepší, protože už ten začátek se vážně povedl! Ale o tom zase za měsíc.
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat