pondělí 16. července 2018

MY DIARY - Červen

Červen byl z druhého čtvrtletí rozhodně nejlepší měsíc! Odložila jsem (snad už nadobro) berle!!! Ještě předtím jsem se ale setkala s mojí čtenářkou Nikčou, která mě poprosila o podpis do knihy Niky. Nakonec jsme se usadily v knihovně a moc hezky jsme si popovídaly. Dokonce jsme tam hned našly obě moje knihy, jak Niky, tak i Nelu. Kromě toho, že je Nikča zlatá, tak je i velká čtenářka, a co čte můžete sledovat na jejím Instagramu (a ano, slibuji, že si ho taky založím :-) ).
Já jsem přečetla detektivku Motýl, o které si můžete přečíst tady. Na dovolenou jsem si potom vzala knížku Still me od Jojo Moyes, o které vám už brzy napíšu v samostatném článku. Moje představa ideální dovolené je totiž moře, lehátko a kniha :-) Letos jsem to praktikovala na Rhodosu a musím říct, že ze třech řeckých ostrovů které jsem v posledních třech letech navštívila (Zakynthos, Kréta, Rhodos), u mě vede právě Rhodos.

Ačkoliv jsem si kvůli své noze musela dávat pozor na vlny a každý den odmítat animátora, který mě lákal na aqua gym, vážně jsem si dovolenou užila. Někdy možná až moc... Ale aspoň jsem kamarádky pobavila svojí historkou, kterak jsem v restauraci/baru spadla ze židle :-)
Po návratu mě čekala svatba mé nejmladší sestřenky Monči, mimo jiné také jedné z kmoter mé druhé knihy Nela.

Protože ještě nemají fotky od fotografky, nebudu spoilovat přímo nevěstu, ale aspoň taková malá ukázka naší mini verze :-)

Písničkou měsíce byla španělská písnička, kterou nám denně hráli na Rhodosu, a kterou jsem i přes veškerou snahu nikde nedohledala. Co vám ale můžu doporučit je seriál Nikita, který jsem během června dokoukala do konce a musím říct, že to byl jeden z nejlepších seriálů, co jsem za poslední dobu viděla. Zbožňovala jsem už původní Brutální Nikitu, ale tahle se mi líbila snad ještě víc.

Tolik tedy něco málo z mého června a nezapomeňte, že další drobnosti najdete ve Stories na Facebooku.
Užívejte si prázdnin a léta a brzy zase pa :-*
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat