úterý 14. srpna 2018

MY DIARY - Červenec

Můj červenec se nesl v duchu oslav, koktejlů na náměstí a zmrzlin v parku. Takový typicky letní měsíc :-) S kamarádkami Míšou a Wendy jsme zašly do venkovního baru Na Brno dobrý a taky do úžasného Marináda store.

Obojí stojí za vyzkoušení, ačkoliv poslední dobou se snažím omezit spotřebu plastů a vytváření odpadu obecně (asi jako většina lidí, je to nějaká móda, či co :-) ), takže mě trošku mrzí, že první jmenovaný dává drinky komplet do plastu. I když chápu, že tam se to asi jinak řešit nedá.


Červenec je taky dalším velkým milníkem pro sérii Niky stories, protože jsem rozepsala čtvrtý díl. Často mi chodí dotazy, kdy bude třetí, a kdo bude hlavní hrdinkou. Kdy bude ještě přesně nevím, a kdo bude hlavní hrdinkou bych chtěla prozradit, až budu vědět aspoň přibližné datum. Spolu s tím jsem se rozhodla prozradit i název (a vypravěčku) čtvrtého dílu. Mimochodem mě moc těší, když mi píšete zprávy a maily, takže se klidně dál ptejte a tipujte :-)

Dostala jsem pohled z Jugošky :-)Další důležitou věcí je, že mě nově kromě Facebooku můžete sledovat i na Instagramu. Ten mě čím dál víc baví, ale je to tedy šílený žrout času. Když už jsme u těch žroutů času, tak jsem v červenci objevila nové guilty pleasure - seriál Melissa a Joey. Ještě není ani půlka srpna a už ho mám komplet zkouknutý. Kdybyste hledali něco vtipného, nenáročného na léto, tak doporučuji.


Kromě toho jsem byla v kině na Jsem božská a Mamma mia 2, což je obojí taky ideální volba na léto. Plus schovat se na pár hodin do klimatizovaného sálu není v těchto parnech taky k zahození :-)
Na závěr jako tradičně písnička měsíce, což pro mě za červenec byla Bed od Nicki Minaj a Ariany Grande.
Jinan už víc než půlka prázdnin za námi? :-( Kam ten čas letí?
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat