středa 5. září 2018

MY DIARY - Srpen

Tak dlouho jsme nadávali na horko, až najednou ze dne na den přišel podzim. Vlastně nevím, jestli z toho jsem nešťastná, nebo mám radost. Asi tak trochu z obojího. 
V srpnu jsem hodně pohnula s psaním čtvrté knihy, předposledního dílu ze série Niky stories. I když hodně je dost relativní slovo. Ještě nejsem ani ve čtvrtině příběhu. Psaní je běh na dlouhou trať. Knížka nevznikne přes noc. Je to proces na dlouhé měsíce. Ale mně to nevadí. Psaní je polovina zábavy. Ta druhá přijde, když se ke mně dostávají reakce čtenářů. Tedy zábava je to samozřejmě jen v případě, že se vám kniha líbí. A já doufám, že tahle se vám líbit bude. Je to svým způsobem návrat k Niky a jejímu stylu vypravování. Víc zatím prozrazovat nebudu, protože než se k vám dostane čtvrtý díl, čeká nás ještě třetí. Názvy obou mám v plánu oznámit zároveň, abyste věděli, na co se můžete těšit. Mezitím zkontrolujte, jestli jste už četli všechny moje povídky nebo se pusťte třeba do knihy Mise Saturn, která je skvělá.
Stejně jako před rokem jsem napjatě sledovala narození dítěte youtuberské rodinky SacconeJolys. A i když to pro mě je hrozně zajímavé, opět jsem žasla, že jsou ochotní zveřejňovat tak soukromé věci jako je porod. Kromě toho mě v srpnu provázel seriál Dracula, který mi doporučila Wendy. S tou jsem taky vyzkoušela svoje první Bun bo nam bo v životě, vzhledem k tomu, že mě vždycky vytáhne někam, kde jsem v životě nebyla (Wendy, jestli tohle čteš, tak děkuju :-) ).
No a samozřejmě jsem čtrnáct dní měla ten velmi důležitý úkol hlídání rybičky Rebela. Nedovedete si představit, v jakém jsem žila stresu, aby ho Charlie nesežral :-) Ale Rebel už je ze svých prázdnin u mě bezpečně doma a my už máme prázdniny také definitivně za sebou...
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat