středa 24. října 2018

MY DIARY - Září

Vím, že tenhle článek přichází hooodně pozdě, nicméně mezitím jste si na blogu mohli přečíst alespoň novou povídku a taky moje dojmy z knihy Dánská dívka. A vy, co mě sledujete na Instagramu, jste toho hodně z mého září viděli v instastories. Takže zase tak neaktivní jsem nebyla :-) Pro mě to byl naopak docela akční měsíc. Dostala jsem pozvání na finále soutěže Dívka ČR, kde jsem fandila všem těm šikovným slečnám, viděla zpívat Pavla Calltu a zavzpomínala jsem na svoje zážitky ze soutěže Miss aerobik.
Dokud ještě přetrvávala vedra, tak jsem byla na další svatbě. V poslední době se s nimi roztrhl pytel.


Krásná byla taky návštěva levandulové farmy Lavandia, ačkoliv tam se budu muset vrátit, až budou kvést levandulová pole. Jinak se tradičně většina září nesla v duchu narozeninových oslav.

Přesně v den mých narozenin vyšel nový díl One man show, který mi neuvěřitelně sedl. Nebudu se vyjadřovat k celé té kauze s autem a na čí straně jsem, ale líbilo se mi to poselství ohledně internetové kritiky a hejtů. To je zvláštní věc, které se vystavuje každý, kdo je nějakým způsobem vidět. Zažívám to i já, i když samozřejmě v mnohem menším měřítku, než slavní. Je zajímavé, jak mají někteří lidé potřebu vyjadřovat se naprosto ke všemu. A často bývají nejvíce kritičtí ti, co sami zatím nic nedokázali. Ti, co se o něco snaží, totiž ví, jak je to těžké. Právě internetové diskuze, komentování a kritika jsou důležitým tématem třetí knihy ze série Niky stories (která by mimochodem měla vyjít začátkem příštího roku). Už brzy vám prozradím víc, tak mějte oči na stopkách :-)
A co by to bylo za článek, kdybych nepřidala svoje písničky měsíce. Pro září to byly Tell me you love me od Demi Lovato a River od Bishop Briggs.
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat