sobota 12. ledna 2019

MY DIARY - Prosinec

Prosinec. Měsíc vánočních večírků, vánočních trhů a Vánoc samotných. Pro mě ale taky měsíc potkávání se s kamarádkami, pečení a zdobení, horkých čajů, voňavých svíček a teplých dek a především měsíc, kdy jsem vám prozradila, jak se bude jmenovat, a kdy vyjde třetí díl série Niky stories. Pokud jste tuhle informaci nepostřehli, tak Linda vyjde koncem ledna, ale na některých e-shopech si ji můžete předobjednat už teď. Zároveň s tím jsem taky vypustila informaci o tom, jak se bude jmenovat čtvrtý, a zároveň předposlední díl, ze série. Bude to Bea. A kdo čtete pozorně, tak už víte, kdo Bea je :-) Víc o obou dílech se dozvíte na křtu Lindy, který právě domlouváme. Pokud všechno půjde podle plánů, budeme Lindu křtít 13. února v knihkupectví Barvič a Novotný v Brně na České. Samozřejmě vás budu zavčas informovat o podrobnostech a doufám, že všichni dorazíte! Křest bude spojen s besedou, takže se budete moci zeptat na cokoliv, co vás zajímá :-)
Ale zpět k prosinci. S Verčou a Janičkou jsme vyrazily do kina na druhý díl Fantastických zvířat, a i když jsem byla nadšená z návratu do Bradavic (A taky z té hudby! Nemá HP tu nejlepší filmovou hudbu?), ze samotného děje jsem byla trošku rozpačitá. Na konci jsem měla dojem, že vlastně vůbec nevím, kdo je kdo, a co se vlastně stalo. Nicméně uvidíme co přinese další díl.
V prosinci taky finišovala moje oblíbená televizní show Star dance. Povídka, kterou jsem napsala na její motivy, je stále jedna z mých nejoblíbenějších. Kromě toho jsem taky sledovala youtubera Joea Sugga v britské verzi. A tady realita dopadla stejně jako ta moje povídka. Zamiloval se do své tanečnice :-)
Písničkou měsíce byla Lost in Japan od Shawna Mendese, kterou jsem objevila díky Victorias Secret Fashion show, na kterou se každoročně v prosinci těším.
V minulém příspěvku jsem psala o vánočních dárcích a taky o charitativních projektech, které mě zaujaly, ale jeden jsem nezmínila, protože jsem měla strach, že by si o tom mohla přečíst Wendy, pro kterou jsem tenhle dárek koupila. Ponožky od babičky jsou úžasný nápad, kdy si seniorky můžou přivydělat pletením ponožek, a protože pletou z recyklované vlny a každá má svůj styl, vy tak získáte naprosto originální dárek. Na ponožkách je navíc uvedeno, která konkrétní babička je pletla, a vy si můžete na webu přečíst její příběh. Není to zlaté?
Na závěr vám prostě musím doporučit úžasný seriál, který mně doporučil můj kadeřník - La casa de papel. Já už se blížím ke konci a každý díl doslova hltám. Pokud náhodou máte stejně jako já slabost pro španělštinu, je to kromě napínavého děje další důvod, proč by se vám seriál mohl líbit.
Tak zase za měsíc :-*
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat