pondělí 4. března 2019

MY DIARY - Leden + Únor

První dva měsíce nového roku utekly jako voda. Dá se vůbec ještě říkat "nový rok", když už je březen? Nejvýraznější událostí pro mě samozřejmě bylo vydání mojí třetí knihy Linda a její následný křest. Mimochodem chytli jste pozvánku na křest v Dobrém ránu na ČT? :-)
Kytičky ze křtu
Taky už mi chodily reakce od prvních z vás, co jste si knihu přečetli. Objevilo se dokonce několik názorů, že Linda je ze všech třech dílů nejlepší :-) Je to zvláštní sledovat, jak někdo nedá dopustit na Niky, pro jiné je nejoblíbenější Nela a další by na první příčku umístili Lindu. Sama jsem zvědavá, co budete říkat na Beu, protože mám takový pocit, že to bude taková ta hrdinka, kterou buď naprosto milujete nebo nemůžete vystát :-) Zatím můžu prozradit, že Bea je svým způsobem celý tatínek.
Konečně jsem spolu s Verčou vyzkoušela vyhlášenou brněnskou cukrárnu Sorry, pečeme jinak. Ačkoliv ceny jsou z vyšší kategorie, musím říct, že to byl jeden z nejlepších dortíků, které jsem kdy jedla. Na ten se cvrčky jsem si tedy zatím netroufla, ale třeba příště. Úžasná kavárna, kde si kromě pochutnání na něčem dobrém můžete navíc ještě pohrát s kočkami (pokud vám to ony samy dovolí :-) ) je Kočičí pelíšek, kam jsem vyrazila s Wendy a Peterem, a odkud bych si nejraději adoptovala všechny kočky. To momentálně bohužel není možné, ale kdybyste vy chtěli poskytnout nový domov některé kočičce, určitě se tam zajděte podívat.
A když už jsem u toho sladkého, zúčastnila jsem se spolu s naší úžasnou babičkou kurzu výroby čokoládových pralinek. Byl to moc hezký den a kupodivu to nebylo tak složité, jak jsem se bála. Spíš je to docela piplačka, takže doma to určitě nikdy dělat nebudu :-)
V začátku roku jsem četla Patrika Hartla a teď mám rozečtenou knížku Čas čarodějnic, kterou jsem už viděla jako seriál a obojí naprosto zbožňuju! Zatím se o tom ale nebudu víc rozepisovat, protože o knížce bude samostatný článek. Brzy se taky můžete tady na blogu těšit na moji oblíbenou pasáž z Lindy. Oblíbené pasáže z Niky a Nely najdete tady a tady.
V lednu a únoru jsem zkoukla seriál You. Ten mě hodně bavil tím, jak člověk nevěděl, jestli má postavám fandit nebo je nesnášet. Druhá půlka sice trochu ztrácela tempo, ale otevřený konec a touha vědět, jak to tedy celé bylo, mě navnadily na druhou sérii, která by měla vyjít někdy v letošním roce. Takové moje guilty pleasure poslední doby je Joe Sugg a jeho vlogy s Dianne, jeho novou přítelkyní a tanečnicí. Asi opravdu něco je na tom, co jsem napsala v Lindě, že lidi baví sledovat životy jiných lidí :-) :-)
Hezký první jarní měsíc!
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat