pondělí 8. dubna 2019

MY DIARY - Březen

Březen byl fajn měsíc. Ale než se do něj pustíme, je tu ještě něco z předchozího měsíce, na co jsem zapomněla. Jedním z nejčtenějších článků tady na blogu je ten o trhání osmiček. Proto jsem si říkala, že bych vám měla ještě napsat, jak to dopadlo s mojí poslední osmičkou. Konečně jsem se odhodlala, že půjde taky ven, ale po konzultaci s panem doktorem, 3D rentgenu a další konzultaci jsme dospěli k tomu, že zub zůstane tam, kde je. To proto, že do kořenů je zamotaný nerv, a byl by to hodně rizikový zákrok, vyžadující operaci v celkové narkóze. Co bych vám na základě této zkušenosti doporučila, je, ať obětujete těch několik set korun za 3D rentgen, pokud na běžném není něco úplně přesně vidět. Já jsem si tím ušetřila velké komplikace a jsem moc ráda, že mě na 3D rentgen pan doktor poslal, i když to původně zamýšlel "jen pro jistotu". Konec části o zubech :-)
Asi jste si všimli, že máme nový look blogu, který tradičně koresponduje s obalem mé nejnovější knihy Linda. Měla jsem velkou radost, když se v uplynulém měsíci objevila Linda jak v novinách, tak i v časopise, konkrétně v MF Dnes a v Joy, kde se dokonce stala knihou měsíce! Vtipné je, že kdyby mě na to neupozornila bývalá spolužačka Zuzka, ani bych o tom nevěděla :-) Joy je myslím ještě v prodeji a je tam spousta slevových kupónů, tak si časopis určitě kupte!
Konečně přišlo jaro, moje nejoblíbenější roční období, a tak jsem se snažila trávit slunné dny co nejvíc venku. I přesto jsem zvládla dokoukat seriál La casa de papel a oddaně sledovat Masterchefa a Černé vdovy :-)
Koncem měsíce jsem dostala pozvánku od Rádia Krokodýl na Miss Brno. Loni jsem musela vynechat, protože jsem byla čerstvě po úrazu, ale letos jsem si tuhle akci nemohla nechat ujít. Pokud už máte Lindu přečtenou, tak si určitě vzpomenete na scénu, pro kterou jsem právě na Miss Brno našla inspiraci :-)
Písničkami měsíce byly Particular taste od Shawna Mendese a Sucker od Jonas Brothers. Jako tradičně obě objevené díky tanečním videím Kylea Hanagamiho a Brinn Nicole. Když už jsem u těch videí, rozhodně se podívejte na tohle. Aaach :-)
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat