pondělí 13. ledna 2020

MY DIARY - Prosinec

Ačkoliv jsem pořád tvrdila, že vůbec nemám vánoční náladu, nakonec jsem si svátky a vůbec celý prosinec opravdu užila. Pro mě vlastně Vánoce začaly už o týden dřív, kdy jsem držela palce u finále Stardance a druhý den šla do divadla na Louskáčka. Takový taneční víkend, no však mě znáte :-)
Louskáček byl naprosto úžasný. Nebo abych nekecala... prvních dvacet minut, kdy se skoro netančilo, bych klidně vypustila, ale ten zbytek... Nádhera! Krásné kostýmy i scéna a plus je výhoda, že člověk zná téměř celý hudební doprovod. Prostě ideální představení před Vánoci.
Protože jsem ještě stále jela na vlně Stardance, zkoukla jsem seriál Zkáza dejvického divadla. Seriál má poměrně specifický humor, který asi nesedne úplně každému, ale já jsem se pobavila. Trošinku mi připomínal film Jedna ruka netleská. Možná i proto, že tam hraje Ivan Trojan.
Během svátků jsem se ještě podívala na druhou sérii You, což tedy není vůbec sváteční téma, ale nějakým zvláštním způsobem mi tenhle seriál nepřijde ani temný, ani moc sadistický, přestože... No, to nebudu prozrazovat :-) Řeknu jen, že se mi druhá série líbila ještě víc, než první, a už se nemůžu dočkat třetí.
Co bych určitě chtěla zmínit je originální dárek, který jsem k Vánocům dostala od dvou slečen, a to Niky stories Fanpage na Instagramu. Určitě se tam běžte podívat, protože holky jsou strašně šikovné, mají zveřejněné svoje i další recenze, ale třeba i jiné knihy, kromě mých, které četly.
Co se týče Silvestra, ten můj byl naprosto neplánovaný a přitom boží! Nikdy jsem Silvestra nějak neprožívala, takže když se letos nic nevyvrbilo, jenom jsem se domluvila s Míšou, že se za ní odpoledne stavím a předáme si dárky. Jenomže když už jsem v sobě měla čtyři drinky a ozvala se mi Wendy, že jsou ve 4 pokojích, ať přijdu za nimi, s radostí jsem uprostřed cesty přestoupila a vyrazila do města :-) Bez ohledu na to, že jsem na silvestrovské oslavy nebyla vhodně oblečená, ani učesaná. Potom jsem se ještě potkala na náměstí na svařák s našima a na půlnoc už jsem stihla být doma. A byl to jeden z nejlepších Silvestrů.
Během prosince jsem napsala zatím moji nejoblíbenější část Bey, kterou jsem si pracovně nazvala "silent conversation". Můžete hádat, co to bude :-) Mimo to vám právě dopisuju novou povídku sem na blog. Počítám, že tak během týdne bude online, tak se nezapomeňte přijít podívat.
Písničkami měsíce byly Pentatonix - Can you feel the love tonight a Hana Hegerová - Potměšilý host (kdo ví, ví).
Doufám, že jste měli hezký start do nového roku, a přeju vám, ať je rok 2020 lepší než roky předešlé :-*
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat