pondělí 6. dubna 2020

MY DIARY - Březen

Měsíc, který začal docela normálně a skončil naprosto nenormálně. Měsíc, který se pravděpodobně zapíše do historie.
Když jsme s Verčou byly na lívancích a dělaly si srandu, že jsme to stihly tak tak, než nám všechno zavřou, ještě jsme netušily, že nejsme daleko od pravdy. Ze dne na den se nám zrušil veškerý program na kdoví kolik týdnů dopředu a můj jindy nabitý diář najednou zeje prázdnotou. Je to zvláštní pocit, kdy se toho na jednu stranu hrozně moc děje, ale na druhou se neděje nic. Na jednu stranu máme strach, co bude, ale na druhou jsme o to vděčnější za všechno, co máme. Pořád si říkám, že bude doba, kdy ze všeho, co teď prožíváme, budou jen vzpomínky.
Jak jsem psala už v předešlém příspěvku, dalo se očekávat, že březen nebude moc silný na zážitky, a bohužel zřejmě to stejné bude platit i o dubnu. Už teď jsme přišli o akci Dopoledne mezi stranami, ale pevně doufáme, že se se stejným programem přesune na srpen. Samozřejmě se vše zavčas dozvíte. Jako takovou malou náplast si pro vás Sára připravila rozhovor se mnou, kde se dočtete o tom, jak píšu a kdy nepíšu, jestli mám nějakou oblíbenou postavu, nebo co ráda dělám kromě psaní. Rozhovor najdete TADY.
Dlouhou karanténní chvíli si můžete ukrátit i s mou novou povídkou Po tom všem. Je to asi první věc, kterou jsem nepsala v ich formě. Všimli jste si? :-) Snad se vám bude líbit jako holkám z Niky stories fanpage, které jsou naprosto zlaté!
A na závěr tradičně písnička měsíce, kterou je Next to me od Imagine dragons. Tu jsem znovuobjevila díky Superstar. Věděli jste, že první řada Superstar byla už před patnácti lety? Kolik vám tenkrát bylo? Já jsem byla ve třeťáku na gymplu a pamatuju si, že jsem nosila bílo-modré Nike tenisky a riflovou sukni :-) To jen taková menší odbočka od tématu.
Doufám, že jste všichni v pořádku, a že tuhle netradiční situaci zvládáte.
Držte se!
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat