čtvrtek 2. července 2020

MY DIARY - Duben, Květen, Červen

Nemůžu uvěřit tomu, že už jsou zase prázdniny! Mám dojem, jako by nám někdo ukradl jaro. Říká se, že dny se vlečou, ale roky utíkají, a přesně tak mi to v karanténě připadalo. Moje dny sestávaly z práce, procházky a jógy. Není se tedy čemu divit, že moje fotky z té doby zobrazují především jídlo. Ono jaksi nebylo moc co jiného fotit.
Největším zážitkem byla samotná karanténa a sledování uvolňování opatření. Na druhou stranu potom pro mě první návštěva kavárny s Wendy byla, jako bych prožila nějaké dobrodružství :-) Člověk si v téhle podivné době začal vážit maličkostí. Domácí zábavou pro mě byla nová série La casa de papel, která byla naprosto úžasná, a taky moje televizní guilty pleasure trio - Slunečná, MasterChef a Superstar. Mimochodem mě pobavilo, že Janek ze Slunečné - bohatý, sebevědomý floutek - se jmenuje Linhart jako Martin z Niky - bohatý, sebevědomý floutek :-)
Když už zmiňuju svoje psaní, tak si možná říkáte, že jsem volný čas v karanténě využila k dopsání Bey. A ono to bylo přesně obráceně. Vůbec jsem neměla náladu psát, takže jsem se do toho vrhla zase až když se věci vrátily do (relativního) normálu.
Ostatně kdyby vás něco ohledně psaní nebo vydávání knih zajímalo, můžete se mě na to zeptat na besedě v rámi akce Odpoledne mezi knihami, která proběhne 20. srpna v Knihovně Jiřího Mahena. Oficiální informace budou zveřejněny už brzy. Budu se těšit, s kým z vás se tam potkám :-)
Nejlepšími karanténními písničkami byly rozhodně Tyga - Bored in the house a Megan Thee Stallion - Savage. Jinak jsem si zamilovala Jealous v podání Martina Schreinera a taky Everything I wanted od Billie Eilish.
Teď už se těším na to, až zase budeme mít měsíce plné normálních zážitků a tajně toužím jet k moři. Ale popravdě nevím, jestli si na to letos troufnu...
Krásné prázdniny!
Z.

Žádné komentáře:

Okomentovat